sobota, 25 grudnia 2010

024: Christmas in Jungle?

Kiedyś uwielbiałam Święta, kiedyś nie wyobrażałam sobie nosić niczego w panterkę. Jeszcze nie tak dawno nie sądziłam, że odważę się znów założyć tzw "dzwony". Teraz nie przepadam za świętami, a niewielkie dodatki w postaci chustki czy apaszki chętnie przyjmuję we wzór panterki czy zebry. Jestem też zdziwiona jak dobrze wyglądałam i czułam się w tych spodniach, których już z półtora roku nie miałam na sobie.

Muszę stwierdzić, że Mikołaj, Aniołek, Dzieciątko, czy kto nam przynosi prezenty pod choinkę postarał się i przyniósł wszystko o co go poprosiłam. A jak było u Was?


all: sh,
earrings: allegro


Some time ago I couln't wait till Christmas, some time ago I couldn't stand jungle prints. Some time ago I wouldn't belive, that I will wear wide legs trousers. Now I don't like Christmas, I like scarves (or something) especially leopard or zebra. I'm surprised that I like how I look and how I feel wearing these trousers. I haven't worn them for like ...1,5 year?

I have to admit, that Santa Claus, Angel or anyone who brings gifts under Christmas tree gave me everything I ask for. How about you guys?

6 komentarzy:

 1. hej będą fotki po Sylwestrze:)przy okazji pięknych świąt

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wyglądasz:) Wesolych swiat:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sweterek ma śliczny kolor. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój Mikołaj też nieźle się spisał w tym roku;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze wyglądasz, panterka tutaj pasuje i ożywia zestaw. Ja zresztą bardzo lubię ten wzór. A prezenty przynosi Gwiazdor XD

  OdpowiedzUsuń