czwartek, 2 grudnia 2010

020: Winter

Czy ja kiedyś mówiłam, że nienawidzę zimy? Nawet jeśli, powtórzę, bo z dnia na dzień moja nienawiść rośnie. Śnieg po kostki jest zły, zwłaszcza, że dalej chodzę o kulach.

Na szczęście dorobiłam się zimowej kurtki. Choć zimowa, to może złe słowo, bo to moja parka, którą noszę od jakiś 6 czy 7 lat, tylko została wypchana watoliną i w tej chwili jest bardzo cieplutka, choć wyglądam nieco jak bałwanek.

Oprócz tego mam na sobie tunikę, czy bluzkę Ovesize sprzed 10 może trochę więcej lat, którą ukradłam mamie. Bardzo ją lubie ze względu na kolory. Można ją nosić cały rok ;) Muszę "zapolować" na innego futrzaka - czapkę uszankę, bo ta jednak jest troszeczkę za mała-może wiecie jak ją powiększyć ;))

Aha, i torebka. Również ukradłam mamie, bo moja się rozwaliła :( Ta ma fajny, vintage'owy wygląd, mieści a4( to jest dla mnie wyznacznik, czy torebka jest warta zainteresowania) i długi pasek.


+ zdjęcie bluzki, bo było -10 st i robienie zdjęć to żadna przyjemność / Plus old photos of blouse, yesterday was -10 degrees and it wasn't nice to take photos outside
All second hand /necklaces gitf ;)

Did I ever say, that I hate Winter? Even if I did I'll do it one more time. My hate is growing because of tones of snow and fact, I'm still useing sticks.

Hopefully I finally have a winter jacket. In fact it's my parka I wear all the time for 6 or 7 years. I put more of wadding inside. Now it's very warm, but I look like a snowman ;)

Beside jacket, I wear tunic or oversized shirt, I stole from my mum, it's quite old. I like it because of color and print. I can wear it all year long. I have to "hunt" for another fur hat. This one is a little to small for my. Any ideas how make it bigger?

And a bag. Another thing I stole from mum, my bag is broken :( This one has nice vintage look, I can put there a a4 notebook (Bags to small for notebooks are useless for me) and a long handle.

10 komentarzy:

 1. ha! też dziś chodziłam w takiej czapie :))
  wracaj szybko do pełni sił!

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie! Wrzuciłaś zdjęcie z samego środka lata! Chcesz nas przyprawić o depresję... :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nienawisc do zimy uwazam za usprawiedliwiona faktem kul, ale poza tym... :) to kiedy jak nie zima nosisc takie super czapy?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. odnajduje tu troche mietowego koloru, czyli tak jak lubisz:)

  OdpowiedzUsuń
 5. taka czapa w zimę to jest to :)
  pozdrawiam
  DaisyLine

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarz, świetna czapa!

  OdpowiedzUsuń
 7. oj, Twoja czapa już dawno za mną chodzi:)

  OdpowiedzUsuń