czwartek, 16 grudnia 2010

022: An amazing dress

Tak jak zapowiedziałam, pokażę kilka zdjęć, które koleżanka zrobiła mi w sobotę. Dziś tylko jeden outfit z czterech, ale następne pokażę w następnej (następnych?) notkach.

Anja Rubik jakiś czas temu powiedziała w jakimś wywiadzie, że zdarza jej się kupować rzeczy, zwłaszcza buty, choć doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy ich nie założy. Muszę powiedzieć, że mam to samo. Kupuję rzeczy, które strasznie mi się podobają, lecz których nie mam gdzie założyć, lub nie mam odwagi. Jedną z tych rzeczy jest sukienka i buty w sumie też. Sukienka mnie zauroczyła, bo dostrzegłam w niej jakieś drobniutkie skojarzenia do sukienek Alexandra McQueena. Nie łudźmy się, że mają ze sobą wiele wspólnego, ale jest cudowna ;)


dress: Primark sh
shoes: New Look sh
Jewelry: no name
bag: sh

photo:
Kasia K.

As I said, I show you some photos from shoot my friend made my on Saturday. Today only one outfit from four different, but other I'll show you in next post (posts?).

Anja Rubik some time ago said in some interview, that sometimes she buys stuff, especially shoes, even she knows that she won't ever wear it. I had to say, I do the same. I buy clothes, which I like a lot, but either I don't have a occasion to wear or I'm not confident enought. One pieces is this dress and this shoes too. I felt in love with this dress, because it recalls me Alexander McQueens dresses. Don't delute yourself, it doesn't look alike, but this dress is amazing.

15 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się przedostatnie zdjęcie. Rasowe jest i ma pazur.

  OdpowiedzUsuń
 2. sukienka jest naprawdę świetna,możesz spokojnie wyjść w niej na jakąś imprezę, bo razem dobrze wyglądacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. LaLa: Owszem, tylko nie często wybieram się na imprezy, gdzie mogę się tak wystroić ;) Nawet myślałam o tegorocznym sylwestrze, ale muszę się za coś przebrać niestety ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. sukienka jest śliczna i pewnie przez motyw wężowej skóry kojarzy się z McQueenem...

  OdpowiedzUsuń
 5. swietna sukienka :) lubie takie nietypowe kształty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sukienka jest boska. sexownie w niej wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
 7. I love that post :)))))))

  LOVE
  minnja

  http://minnja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. dołączę się do reszty i pogratuluje sukienki, świetna!;)

  OdpowiedzUsuń
 9. i love the last two pics at all <3 very beautiful

  OdpowiedzUsuń
 10. Zabiłaś mnie...TA sukienka jest z lumpeksu? Perełka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam się - sukienka jest absolutely amazing! :)
  A Ty masz super kolor włosów, kiedyś się nawet nad takim zastanawiałam, ale po przymiarce blond peruki mój entuzjazm osłabł - moja cera nie lubi się z jasnymi włosami ;)

  OdpowiedzUsuń