sobota, 25 września 2010

013: It's still summer!

Tak, tak. Połowa września, a pogoda, jakby był sierpień, no może jego końcówka... Że jest inaczej, świadczy wiele rzeczy. To ostatnia notka, którą dodaję, przed tym jak stanę się pełnoprawną studentką (w poniedziałek idę pierwszy raz na uczelnie, niesamowicie nie mogę się już doczekać!)

Spodnie z tego zestawu, to jedna z niewielu rzeczy Zary, którą mam, a także jedna z niewielu rzeczy, które poprawiałam własnoręcznie. Musiałam je skrócić i zwęzić o jakieś 2 rozmiary, bo stwierdziłam, że nie mogę przepuścić tak genialnych spodni!

Zdjęcia robiła mega zdolna Kasia B., która zrobiła mi to śliczne pudełeczko, gdzie trzymam teraz drobne kolczyki i pierścionki.Pants: Zara (sh)
Shirt: sh
Shoes: atmosphere (sh)
Necklace: reserved
Earrings: Bijou Brigitte
Belt: sh
Rings: six


Yes, yes. It's half of September, but the weather is like in August. Maybe the end of August. There are many proofs, that's not true. It's the last post, before I became a 100% univeristy student (I'm going on Monday to University for the first time. I can't wait!!)

Pants from this set, are one from not plenty thins I have from Zara. There are also one thing from not plenty things, I "saw" by myself. I had to make them shorter, and resize from 40 to 36. But I couln't not to buy so fabolous pants!

Photos made wonderful, sooo talented Kasia B, who made for me such beautiful casket. I'm holding there little earrings and rings.

11 komentarzy:

 1. Love this style :) U look great.

  A
  M
  A
  Z
  I
  N
  G Sweety :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzieki za radę. :)
  podobają mi się Twoje spodnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne spodnie!

  zapraszam do siebie
  http://jasiek-wardrobe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh, jeszcze pozalujesz ze wakacje nie trwaja dluzej;) Bycie studentem nie jest az tak przyjemne jak moze sie wydawac;)

  OdpowiedzUsuń
 5. powtórzę innych, ale spodnie są naprawdę świetne!
  chyba warto było zwężać i skracać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. i (L) summer time!!

  Hope to see u in my blog! I post a new outfit! =)

  ME,

  OdpowiedzUsuń