środa, 24 listopada 2010

Dear Santa ...

Jak na złość, chwilowo nie do końca mogę skupić się na modzie i własnym outficie. Mam problemy z kolanem, poruszam się w związku z tym o kulach. Najważniejsze dla mnie jest teraz to, aby mój strój był wygodny, a że dziś spadł pierwszy śnieg, muszę zadbać też o to, aby było mi wystarczająco ciepło. Jestem stworzona do życia w Kalifornii, na prawdę. Najlepiej się czuje w temperaturach 15-25 st, a upał nad oceanem bym przeżyła ;)

Jak wiecie, zaraz Mikołajki, Wigilia, a także moje imieniny (Barbórka). W związku z tym, od kilku lat "muszę" pisać list do mikołaja, aby być zadowolona z prezentów. W tym roku znalazły się tam:

Oprócz tego inne drobiazgi, jak zestaw do zdobienia paznokci, malutka parasolka, jakaś biżuteria, kosmetyki... Jak zawsze, musiałam dać spory wybór.

PS. Spódnicę i zestaw do zdobienia paznokci na pewno dostanę, bo spódnicę sama kupiłam ( w końcu zmierzyć musiałam!), a zestaw przyszedł paczką. (nie moja wina, że odbierałam pocztę ;))

PLUS: mój kapelut, jak wam się podoba?


Unfortunatly, at this moment I'm not able to focus 100% on fashion and my outfit because of my injure. I have problems with knee and I have to use sticks. The most important thing for me is comfort. And of cours it has to be warm, because today snowed for the first time this season. I totally should live on California. I adore 15-25 degrees. Hot summer near the ocean would be perfect for me.

As you now, St. Claus day and Christmas (and my names day on 4.12) are comming. As usual I gad to make a list of my dream gits. There are things from pictures and other stuff like set to fancy manicure, umbrella, jewelry etc.

Now I'm sure I'm gonna get skirt (because I bought it today - it has to fit on me!) and set for nails - pack came today to my house. I met a delivery guy, it's not my fault!

EXTRA: Do you like my hat?

9 komentarzy:

 1. Piękny kapelusz. Świetnie w nim wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Świetny kapelusz!

  <3
  www.kasiabelhadri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. kapelusz boski i zdjecia rewelacyjne, rozumiem cie doskonale , tez jestem zdecydowanie stworzona do zycia pod inna szerokoscia geograficzna niz aktualnie ..

  OdpowiedzUsuń
 4. super kapelusz, też się na taki czaiłam, ale nie mogłam nigdy znaleźć idealnego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo, uwielbiam bandażowe spódnice! Mi się bardzo sweter podoba, przynajmniej jego góra prezentuje się wspaniale i musi być bardzo ciepły!

  OdpowiedzUsuń
 6. ouuuuuuuuu, like UR blog!
  very nice!
  more more more !


  twój kapelusz jest świetny!!!!!!


  follow me and write comment if you want ;**

  OdpowiedzUsuń
 7. Kapelusz pierwsza klasa!:)
  a swoja droga piekna spodnice nam tu pokazujesz.

  OdpowiedzUsuń